Teraz my, psy

Bonnie

Nazywam się Bonnie Happiness Amsica. W domu wołają na mnie Bonka, Bona, Bonex...

Urodziłam się 13.10.2013 r. o godz. 18:27 z wagą 138 g jako drugi szczeniak w miocie (mam 3 siostry - Becky, Bessie, Bailey i 2 braci – Barnie, Bello). Becky też mieszka w Polsce:).

Moi rodzice to: ojciec Arturo Tacito (bardzo utytułowany) i matka Amalie Paradise Colsiga

Mój starszy brat Axis Happiness Amsica odnosi wielkie sukcesy.

Jestem czarno-białym pieskiem. Moim znakiem rozpoznawczym są białe, nierówne skarpety na łapach i jak mówią „surducik”.

Moi właściciele jeżdżą ze mną na wystawy. Zostałam Młodzieżowym Championem Polski. Mam uprawnienia hodowlane. Jeżdżę też na szkolenia. Dzięki temu potrafię wykonywać podstawowe komendy, jestem chętna do nauki, zabawy. Dostałam dyplom ukończenia szkolenia podstawowego poziom I. Jeździłam też na zajęcia agility, przyznam, iż najbardziej lubiłam kładkę...

Jestem mądrym i pojętnym pieskiem, uwielbiam zabawy z członkami rodziny, wspólne spacery.

Jestem pieskiem zdrowym. Mam zdrowe serduszko a także zdrowe stawy łokciowe, biodrowe i kolanowe (mam nawet wyniki badań;).


Laila

Nazywam się Laila Silver Magic. W domu wołają na mnie Lala, Lalunia...

Urodziłam się 23.04.2012 r. o godz. 22:22 z wagą 116 g jako trzeci szczeniak w miocie (mam 3 siostry – Lunę, Lady I Leę i 2 braci – Lorda i Lucka).

Moi rodzice to: ojciec Amir Dimetrodon i matka Grace Pearl Blue Barwny Łowca

W 2013 r. byłam na szkoleniu podstawom dla psów oraz uczestniczyłam w szkoleniu dla młodych trenerów. Chodziłam na zajęcia z agility.

Jestem oddaną sunią. Uwielbiam leżeć na kolankach. Uczestniczyć we wszystkich zabawach z rodziną. Chętnie zagrałabym w piłkę albo lotki, no i pływam. Jestem bardzo fotogeniczna, co, nieskromnie powiem, widać na zdjęciach.